Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

LOPEKO, n.o.

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane

 

Nezisková organizácia LOPEKO

2017

 

V tomto roku sa po prvý krát stávame príjimateľmi príspevkov získaných z 2% z daní. Predvyplnené tlačivo z tejto stránky si môžte vytlačiť, vpísať svoje údaje a údaje z Potvrdenia o zaplatení dane (získate ho od svojho zamestnávateľa) a odovzdať do konca apríla 2017 na Daňovom úrade. Existuje možnosť po dohode s nami (prostredníctvom emailu lopeko.neziskorg@gmail.com) odovzdať tieto dokumenty aj priamo v Lopeji a my ich hromadne zanesieme na Daňový úrad.

Podnikatelia, ktorí chcú darovať svoje 2% z dane vpisujú údaje našej neziskovej organizácie priamo do daňového priznania.

Naše údaje sú:

LOPEKO, n.o., Družby 302/40, Podbrezová - Lopej, 97698, nezisková organizácia, IČO: 50099001

 

Aktuálne informácie o našej činnosti môžte nájsť na našom Facebook-ovom profile.

 

2016

 

Vo februári sme zorganizovali Tvorivé dopoludnie pre deti, kde si staršie deti vyskúšali servítkovou metódou ozdobiť nádobu, vyrobili si darčekovú tašku a vyrobili a ozdobili si rámik na kresbu alebo fotografiu. Menšie deti si zatiaľ voľne tvorili s farebnými papiermi, vystrihovačkami a farbami.

 

Počas jari prebehla súťaž "Daruj knihu lopejskej knižnici a vyhraj", počas ktorej sme vyzbierali 66 kníh, ktoré poputovali do Obecnej knižnice v Lopeji.

 

Počas leta sme s deťmi podnikli 3 cyklovýlety v okolí Lopeja a okrem iného sme navštívili chovateľa exotických zvierat v Jasení.

 

Nepriaznivé jesenné počasie nám bohužiaľ znemožnilo uskutočniť poslednú plánovaná akciu v roku 2016 a to Detský výstup na Šiklov.

lopeko

 

2015

 

Nezisková organizácia LOPEKO vznikla v decembri 2015.

 

Jej záujmom je prostredníctvom získaných príspevkov z podielov na odvedených daniach (t.j. 2% z dane):

  • podporovať Materskú školu v Lopeji
  • dopĺňať knižný fond v Obecnej knižnici v Lopeji
  • organizovať voľnočasové aktivity pre deti (turistické túry, cyklotúry, tvorivé dielne, športové aktivity...)

 


 


Úvodná stránka