Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce PodbrezováHľadať
 
 

Fotoklub Granus

Fotoklub Granus založilo 15 nadšencov fotografie s cieľom zvyšovať teoretickú, technickú a tvorivú úroveň svojich členov, vytvárať podmienky pre činnosť svojich členov v oblasti fotografie, podporovať rozvoj fotoamatérskeho a fotografického umenia, sprístupniť fotografické umenie širšej verejnosti a prispievať ku zachovaniu, dokumentovaniu a rozvíjaniu národného kultúrneho dedičstva a zachovaniu kultúrnych hodnôt.

Poslaním tohto občianskeho združenia je vyvíjať aktivity smerujúce k zvyšovaniu teoretickej, technickej a tvorivej úrovne svojich členov a vytvárať na to vhodné materiálno-organizačné podmienky. Granus bude organizovať tvorivé fotografické dielne a semináre.

Fotografi klubu Granus sa chcú verejnosti a svojim kolegom predstaviť objavovaním a zachytávaním jedinečných momentov zo života. Členmi fotoklubu Granus sú profesionálni fotografi, cestovatelia, vyznávači folklórneho umenia, výtvarníci a ľudia venujúci sa rôznym dobrodružným činnostiam i klasickým povolaniam. Tvorba Granusu je rôzneho tematického i žánrového zamerania a zaujme aj špecifickým technickým spracovaním. Fotografie majú snahu vyvolať úsmev, ale aj úctu a smútok. Zachytávajú rôzne oblasti života ľudí a krajín s ich zvykmi, tradíciami, mravmi, rozdielnou kultúrou a náboženstvom. Všetky fotografie a tvorbu členov Granusu však spája sloboda v prejave a výpovedi svetla o kráse.

 

Kontakt:

Fotoklub GRANUS
Kolkáreň 35
976 81 Podbrezová

e-mail : fotogranus@gmail.com

 

Predsedníčka fotoklubu:  Anna Nociarová

 

Ďalšie informácii o činnosti občianskeho združenia Fotoklub Granus nájdete na stránke www.fotogranus.sk


 
ÚvodÚvodná stránka