Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce PodbrezováHľadať
 
 

Jednota dôchodcov Slovenska - Podbrezová

Zo života seniorov


Naša organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska svojou bohatou a pestrou činnosťou patrí medzi popredné v okrese. Aktívne sa zapájame aj do všetkých podujatí, ktoré usporadúva Okresná organizácia JDS.  V tomto roku sme sa zúčastnili už na 9. ročníku OKRESNÝCH ŠPORTOVÝCH HIER SENIOROV. Ako každoročne, aj tentokrát  boli organizované v Braväcove.


Už tradične prekrásne prostredie športového areálu, ktorý leží v nádhernej prírodnej scenérii stredoslovenských hôr, prilákalo 6. júna takmer 230 účastníkov zo šestnástich obcí. Nás, Podbrezovcov, bolo osemnásť. Boli sme radi, že ako dôchodcov z iných obcí, aj nás prišiel povzbudzovať starosta Mgr. L. Kardhordó a viacerí poslanci z vyšších štátnych orgánov.


Naši dlhoroční reprezentanti  Lev Kosec a Tibor Horváth boli aj v tomto roku úspešní. Lev Kosec zvíťazil v stolnom tenise a Tibor Horváth bol druhý v hode granátom. Úspešné nás reprezentovali aj dvaja noví členovia, Zuzka Vallová bola druhá v hode kriketovou loptičkou a Marián Pančík tretí v stolnom tenise. Všetkým blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu. Aj keď nám počasie veľmi neprialo, pred obedom sa „nebeská sprcha“ zastavila a teplé slniečko osušilo tých, čo zmokli. To nás už čakal rozvoniavajúci guľáš, ktorý v dvoch kotlíkoch varili naši hostitelia. Atmosféra bola vynikajúca, taká, aká býva na stretnutiach priateľov a bývalých spolupracovníkov. Za toto milé a hodnotné stretnutie ďakujeme organizátorom.

M. Zvaríková, preds. ZO JDS

 

Viac fotografií z tohto podujatia nájdete na podstránke FOTOGALÉRIA

Okresné športové hry seniorov


 
ÚvodÚvodná stránka