Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce PodbrezováHľadať
 
 

Vítame Vás na oficiálnej webovej stránke obce Podbrezová www.podbrezova.sk

OBEC PODBREZOVÁ POSTÚPILA DO HLASOVANIA – VY ROZHODNITEVytlačiť
 

COOPJednota_nadácia-300x214.pngNadácia Coop Jednota v termíne od 01.02.2018 do 03.04.2018 vyhlásila II. ročník grantového programu “Program podpory lokálnych komunít”, do ktorého sa zapojila aj naša obec prostredníctvom troch vypracovaných projektov. Prvotný výber projektov zo všetkých prihlásených malo na starosti v každom regióne regionálne vedenie Coop Jednoty, s.d.

Naša obec bola v prvotnom výbere úspešná a postúpila do finálneho hlasovania. 

 

Ako zákazníci Coop Jednoty môžete svojou účasťou v hlasovaní rozhodnúť o tom, ktorému zo zapojených projektov budú poskytnuté finančné prostriedky na realizáciu.

Podmienky hlasovania:

Hlasuje sa v termíne od 01.05.2018 do 01.06.2018.

Predajne Coop Jednota na území obce, v ktorých prebieha hlasovanie:

  • PJ č. 501, Sládkovičova 78/12
  • PJ č. 167, Štiavnička 213/55
  • PJ č. 169, Štúrov rad 601

Za každý zrealizovaný  nákup  v hodnote 5 € získa zákazník 1 žetón, ktorým zahlasuje za projekt, ktorý chce, aby bol zrealizovaný. Žetón zákazník obdrží pri pokladni a  vhodí  ho  do  urny určenej na hlasovanie, ktorá bude umiestnená v predajni.

Projekty, za ktoré môžete hlasovať:

  • Pre zelenšiu a krajšiu obec - predkladateľ projektu Obec Podbrezová (samospráva) – vytvorenie zelených plôch a zakúpenie kvetináčov na verejné priestranstvá v obci.
  • Vezmeme vás von - predkladateľ projektu Obec Podbrezová (samospráva) – vytvorenie oddychovej zóny pre žiakov ZŠ Štiavnička v miestnej časti Štiavnička.
  • Naše spoločné chvíle - predkladateľ projektu Základná škola Kláry Jarunkovej – zmodernizovanie školského dvora ZŠ v Podbrezovej.

Bližšie informácie o jednotlivých projektoch môžete získať na https://www.coop.sk/sk/program-podpory-lokalnych-komunit, alebo na Obecnom úrade – kontaktná osoba Mgr. Jana Rapčanová, kanc. č. 13, t.č. 6172816.

Výsledok hlasovania bude zverejnený v mesiaci jún 2018.


 
 
ÚvodÚvodná stránka