Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Oficiálne stránky obce PodbrezováHľadať
 
 

Vítame Vás na oficiálnej webovej stránke obce Podbrezová www.podbrezova.sk

Hľadáme knihovníka/knihovníčkuVytlačiť
 

knihovnikMiluješ knihy? Máš vzťah k literatúre, si kreatívny, komunikatívny a vieš interaktívne pracovať? Tak potom hľadáme možno teba.

Obec Podbrezová hľadá knihovníka/knihovníčku do obecných knižníc v obci Podbrezová s možnosťou nástupu ihneď. 
Požadujeme počítačovú gramotnosť, zodpovednosť, samostatnosť a ochotu vzdelávať sa.

Bližšie informácie o pracovnom mieste poskytne prednostka Obecného úradu Mgr. Andrea Valašťanová na tel. čísle 0915 553 600 alebo emailom prednosta@podbrezova.sk


 
 

Oznam o postupe prác na realizácii digitálnych sietí T-COMVytlačiť
 

tcomV dňoch 21.12. 2017 – 22.12.2017 stavebná firma ZYRY, s.r.o., Zvolen dokončuje práce na ulici Partizánskej. Vykopy sú zahrnuté podľa možností. Zvyšná zemina sa vyváža na dočasnú skládku na ulici Čelno. Počítame s tým že po zime bude treba zeminu opäť dosypat na pôvodné miesta.

Práce v časti od cesty I/66 po časť Čelno sú ukončené. Výkopy sú podľa možností zahrnuté. Zostávajú otvorené jamy: na začiatku ulice Behohrad vpravo, na ulici družby pri dome číslo 310/57, pri dome číslo 684/75,  pri dome číslo 278/16, pri dome číslo 555/65. V ulici Hámor pri pošte číslo 443/2. Posledná otvorená jama zostáva v ulici Dolnej medzi zastávkou a zmrzlinou. Tieto jamy zostanú z technických dôvodov otvorené aj po uzavretí stavby až po obnovenie povolenia na rozkopávku.

Do konca roka 2017 sa z dôvodu poveternostných vplyvov nepočíta s ďalšími výkopovými prácami v obci. Budú sa dokončovať len účastnícke skrinky na domoch a tiež sa ukončujú práce na vláknach v uliciach Čelno.


 
 

Kultúrne, spoločenské a športové podujatia

Pasovačka prvákov

pasovačka

Žiaci Základnej školy v Podbrezovej Vás pozývajú na Pasovačku prvákov, ktorá sa uskutoční 25.10.2018 o 16.00 h v Dome kultúry ŽP a.s.. 
viac...

Zverejnené 12.10.2018 -ap-


 
ÚvodÚvodná stránka