Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

Vítame Vás na oficiálnej webovej stránke obce Podbrezová www.podbrezova.sk

OZNAM - obecný rozhlas online a odber RSS kanála Vytlačiť
 

Obecný rozhlas online, Služba RSS
 

Obecný úrad v Podbrezovej Vám ponúka službu informovania verejnosti prostredníctvom elektronickej komunikácie. Každý, kto má záujem a zaregistruje sa  na webovom sídle www.podbrezova.sk (link v pravom hornom rohu), môže do svojej e-mailovej schránky dostávať v textovej forme oznamy hlásené v obecnom rozhlase. Obecný rozhlas online obsahuje napríklad informácie o odstávkach elektriny, vody, aktuálnych udalostiach a podujatiach, teda všetky oznamy, ktoré sa vyhlasujú v rozhlase (s výnimkou komerčných oznamov).

 

Ponúkame tiež možnosť prihlásiť sa k odberu RSS kanála po kliknutí na príslušnú ikonu zobrazenú v pravom hornom rohu webového sídla.

Momentálne môžete automaticky dostávať aktuálne články zo sekcie Kultúra a šport, Oznamy, Všeobecne záväzné nariadenia, Zasadania a Zmeny na stránkach.

Na prácu s RSS kanálmi je určený špeciálny softvér, ktorý sa označuje RSS čítačka. Inštaláciou tzv. RSS čítačky získate prehľad o najnovších článkoch bez toho, aby ste museli pravidelne navštevovať www.podbrezova.sk a hľadať, či nepribudlo niečo nové.

RSS čítačka môže byť priamo zabudovaná do Vášho prehliadača, môže sa jednať o samostatný program, prípadne môžete využiť web aplikáciu poskytujúcu túto funkčnosť.
V sieti Internet je dostupné množstvo rôznych čítačiek RSS,  pričom mnohé sú dostupné zadarmo: 

  • FeedReader
  • Omea Reader
  • RssReader

Takisto má čítačku aj Thunderbird, Outlook...

Po inštalácii čítačky na Vašom počítači sa rozhodnete, ktorú časť RSS správ chcete odoberať.  Stačí zapísať odber stránok vo vašej čítačke RSS správ. Dá sa to rôznym spôsobom, závislým od konkrétnej čítačky. Napríklad skopírujete linku zobrazenú vo vašom internetovom prehliadači do čítačky RSS správ. Podrobnosti nájdete v "help" sekcii každej RSS čítačky.  


 
 

Kultúrne, spoločenské a športové podujatia

Jarná slávnosť svätého Juraja

Spring.jpg

Obec Podbrezová Vás srdečne pozýva
na XIX. ročník Jarnej slávnosti svätého Juraja,
ktorá sa uskutoční v nedeľu, 29. apríla 2018. 
 
Bližšie informácie budú postupne uverejňované na tomto mieste.
viac...

Zverejnené 16.1.2018 -ap-


 

Krnohy Valaská

Krnohy

Obec Valaská a Občianske združenie Valašťania
Vás pozývajú do Potôčok
na 1. ročník Slovenského pohára
KRNOHY VALASKÁ,
ktoré sa uskutočnia 27. januára 2018.
 

viac...

Zverejnené 16.1.2018 -ap-


 

Január 2018

TIK

                                             
 
Január 2018 
v Brezne a okolí
viac...

Zverejnené 5.1.2018 -ap-


 

Pamätný list

 


 


Úvodná stránka