Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálne stránky obce PodbrezováHľadať
 
 

Prehlásenie o prístupnosti

Informácia o webovom sídle:

Nachádzate sa na oficiálnom webovom sídle obce Podbrezová. Toto webové sídlo (www.podbrezova.sk)  vlastní a obsahovo spravuje Obec Podbrezová.

Webové sídlo obce Podbrezová (www.podbrezova.sk) sa v čo najväčšej miere snaží o dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti prístupnosti webových stránok, a to najmä zákona 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy v znení neskorších predpisov a platného výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch informačných systémov verejnej správy.

Obec si je vedomá nedodržania štandardov v niektorých častiach stránky, najma v častiach Povinne zverejňované dokumenty a Archív - povinne zverejňované dokumenty , ktoré sú zverejnené v nesprávnom formáte.  Obec tieto nedostatky v čo najkratšom čase odtráni.
Ospravedlňujeme sa dotknutým občanom za problémy pri prezeraní týchto podstránok. V prípade potreby neváhajte kontaktovať správcu webového sídla na adrese: webmater@podbrezova.sk

 

Internetová stránka bola spustená v marci 2013. 

 

 

ÚvodÚvodná stránka