Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4
Oficiálne stránky obce PodbrezováHľadať
 
 

Vítame Vás na oficiálnej webovej stránke obce Podbrezová www.podbrezova.sk

Hľadáme knihovníka/knihovníčkuVytlačiť
 

knihovnikMiluješ knihy? Máš vzťah k literatúre, si kreatívny, komunikatívny a vieš interaktívne pracovať? Tak potom hľadáme možno teba.

Obec Podbrezová hľadá knihovníka/knihovníčku do obecných knižníc v obci Podbrezová s možnosťou nástupu ihneď. 
Požadujeme počítačovú gramotnosť, zodpovednosť, samostatnosť a ochotu vzdelávať sa.

Bližšie informácie o pracovnom mieste poskytne prednostka Obecného úradu Mgr. Andrea Valašťanová na tel. čísle 0915 553 600 alebo emailom prednosta@podbrezova.sk


 
 

Získajte dobrý pocit a hlasujteVytlačiť
 

Získajte dobrý pocit
a hlasujte do 30. júna 2018 za projekt „Detský raj“, ktorý  je určený pre deti Materskej školy Štiavnička v Podbrezovej.

gestoObec Podbrezová sa zapojila do programu Gesto pre mesto, ktorý vyhlásila Raiffeisen banka na podporu projektov v oblasti vzdelávania.

Projekt pod názvom „Detský raj“ určený pre deti MŠ Štiavnička bol organizátormi vybratý medzi  najlepšie projekty, ktoré postupujú do verejného hlasovania. Do hlasovania je projekt zaradený pod mesto,  v ktorom má banka najbližšiu pobočku k Podbrezovej a tou je Liptovský Mikuláš.  Hlasovanie prebieha výlučne online cez www.gestopremesto.sk vyplnením hlasovacieho formulára. Projekt, ktorý získa najviac hlasov, získa finančný dar 1000 €. Do hlasovania sa môže zapojiť iba osoba staršia ako 18 rokov a môže hlasovať iba jedenkrát.

Pokiaľ chcete tento projekt podporiť, hlasujte.

Vopred Vám ďakujeme za podporu.


 
 

Kultúrne, spoločenské a športové podujatia

Pasovačka prvákov

pasovačka

Žiaci Základnej školy v Podbrezovej Vás pozývajú na Pasovačku prvákov, ktorá sa uskutoční 25.10.2018 o 16.00 h v Dome kultúry ŽP a.s.. 
viac...

Zverejnené 12.10.2018 -ap-


 
ÚvodÚvodná stránka